با سلام خدمت دوستداران شعر و ادب فارسی، استاد اصغر وفایی در ایام قرنطینه به مدت ۱۳ روز از صفحه اینستاگرام مکتب موسیقی ایران زمین هر روز راس ساعت ۷ شب به وقت ایران برنامه زنده ای را اجرا خواهند کرد.  این برنامه همراه با فال حافظ روزانه خواهد بود و پس از آن آقای وفایی گفتگویی در مورد شیوه های متفاوت تدریس موسیقی توسط خود خواهند داشت و همینطور در مورد شناسایی دستگاه های موسیقی ایرانی نیز گفتگو خواهند کرد . به درخواست عزیزان مثنوی خوانی نیز به این برنامه اضافه شد .

خاموش نوازی،‌سه تار نوازی و آواز خوانی نیز همیشه در این برنامه های زنده اجرا شده و سعی شد که فضای برنامه همراه با معنویت و انرژی باشد. یکی از موارد جذاب لایو های استاد اصغر وفایی، مشارکت شرکت کنندگان بود که هم در بحث های اجتماعی و هم در بحث های موسیقایی همراه و مشتاق برنامه بودند.

در پایان اگر شما هم از این لایو ها استفاده کردید، نظرات ارزشمند و رهنمود های خود را با ما در میان بگذارید.

1 پاسخ دادن
  1. وحید
    وحید می گوید:

    سلام و احترام به نظر من به عنوان یک علاقمند به برنامه های استاد وفایی ، برگزاری اینگونه برنامه های زنده بسیار ارزشمند است . اگر استاد فرصت این رو داشته باشند که ۱۰ لایو (منظور تعدادی لایو مشخص و از قبل طراحی شده) با موضوع هزار گفتار آواز و ۱۰ لایو با موضوعات متفاوت برگزار کنند بسیار عالی خواهد شد و فایل تصویری این لایو هم مدت ها برای علاقمندان قابل استفاده خواهد بود . با آرزوی موفقت روز افزون و سلامتی برای استاد وفایی

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *